Комунальний заклад "Жовтянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст." Вакулівської сільської ради

Шкільні новини

Фінал конкурсу

4 травня 2018 року в комунальному закладі «Жовтянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» пройшов заключний етап конкурсу «Кращий учитель Вакулівщини», започаткованого минулого року Вакулівським сільським головою Шевцовим Артуром Анатолійовичем та начальником відділу освіти Хомік Маргаритою Миколаївною.

Цього року учасниками конкурсу стали:

1.      Голуб Тетяна Андріївна – вчитель початкових класів КЗ «Вакулівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

2.      Табацький Олександр Володимирович – вчитель географії КЗ «Вакулівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

3.      Ілюшик Інна Олександрівна – вчитель географії КЗ «Жовтянська ЗОШ І-ІІІ ст.»

4.      Польова Оксана Анатоліївна – вчитель початкових класів КЗ «Нововасилівська ЗОШ І ст.»

5.      Круглякова Валентина Михайлівна – вчитель початкових класів КЗ «Мар’ївська ЗОШ І-ІІ ст.»

6.      Кухаренко Олена Михайлівна – вчитель математики КЗ «Мар’ївська ЗОШ І-ІІ ст.»

7.      Линик Олена Олександрівна – вчитель біології КЗ «Мар’ївська ЗОШ І-ІІ ст.»

Конкурсантів оцінювало суворе, але об’єктивне журі:

Шевцов Артур Анатолійович – сільський голова

Саранчук Інна Василівна – заступник сільського голови

Хомік Маргарита Миколаївна – начальник відділу освіти

Дудка Андрій Олександрович – староста с. Мар’ївка

Гуров Ігор Іванович – староста с. Жовте

Кушпа Михайло Зіновійович – директор КЗ «Мар’ївська ЗОШ І-ІІ ст.»

Колеснікова Юлія Миколаївна – заступник директора КЗ «Вакулівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Гулій Зінаїда Володимирівна – заступник директора КЗ «Жовтянська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Фотозвіт про Конкурс